Przeciszów

28 Marzec 2022
349 000 zł
1 669,86 zł/m²
Opis nieruchomości
Przedstawiamy Państwo ofertę domu wolnostojącego w Przeciszowie przy ul. Podlesie o powierzchni użytkowej około 209 m2, położony na 1383 m2 działki.

Parter domu składa się 6 pokojów, kuchni, łazienki, toalety, spiżarni, kotłowni oraz jest częściowo podpiwniczony. Ponadto na piętrze znajduję się dodatkowy pokój z balkonem oraz strych, których może być zaadaptowany na cele mieszkalne. Media: prąd, woda, gaz oraz kanalizacja dostępne.

Budynek jest zbudowany z cegły w latach 30-tych i wymaga generalnego remontu. Pełnił kiedyś funkcję przedszkola i teraz również mógłby zostać w taki sposób wykorzystany. Posiada duży i piękny ogród, na którym rosną liczne drzewa i krzewy drzewa, które w letnie, słoneczne dni dadzą przyszłym właścicielom ukojenie w postaci cienia.

Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada budynki mieszkalne jednorodzinne oraz zabudowę usługową. Dokładne wytyczne z planu:

a) domy jednorodzinne, przez co rozumie się, wolnostojące lub bliźniacze budynki mieszkalne usytuowane na wydzielonych i ogrodzonych działkach, mieszczące od jednego do dwóch mieszkań z możliwością wydzielenia lokalu użytkowego o powierzchni nie przekraczającej 30% pow. całkowitej budynku,

b) domy wielorodzinne do 4 mieszkań w budynku,

c) domy pensjonatowe do maks. 30 miejsc noclegowych,

d) zabudowa mieszkaniowo-usługowa, przez co rozumie się, lokalizowane, na wspólnej z budynkiem mieszkalnym działce, budynki przeznaczone na cele prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej, rzemieślniczej bądź wytwórczej,

e) zabudowa usługowa, przez co rozumie się, wolnostojące usytuowane na wydzielonych i ogrodzonych działkach budynki o powierzchni kubaturowej brutto nie większej niŜ 400 m2 , które mogą być wykorzystane na działalność, w szczególności: w dziedzinie usług finansowych, administracji, kultury, edukacji, a także biura i siedziby firm, handel detaliczny prowadzony w sklepach i salonach, obiekty gastronomii z wyłączeniem dyskotek i klubów nocnych.

Przy zakupie do kosztów należy doliczyć koszty notarialne oraz prowizję biura.

Dom posiada więc ogromny potencjał pod względem inwestycyjnym. Ponadto świetna lokalizacja, w jakiej dom jest położony wpływa znacznie na możliwości przyszłego właściciela. Przeciszów jest położony tuż obok Zatora, gdzie znajdują się Strefa Gospodarcza i Energylandia. Ponadto godzinę drogi zajmie nam dojazd do Krakowa, a 15 minut do Oświęcimia, gdzie mieszczą się Muzeum Auschwitz oraz Synthos. 

Pomagamy na każdym etapie formalności. Istnieje również możliwość kredytowania nieruchomości. Oferujemy pomoc w uzyskaniu najlepszych kredytów hipotecznych na rynku, a nasi doradcy finansowi są z Państwem od początku do końca.

Zapraszamy do kontaktu!
Szczegóły oferty
Symbol oferty DS-1543
Powierzchnia 209,00 m²
Powierzchnia działki 1 383 m²
Liczba pokoi 7
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana cegła
Standard
Wymiary działki 51x24x54x32 m
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki trapez
Stan budynku do remontu
Podpiwniczenie częściowo podpiwniczony
Ogrodzenie działki siatka
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891
Oblicz ratę kredytu
349 000 zł
1 669,86 zł/m²
Cena za m² 1 669,86 zł/m²
Powierzchnia 209,00 m²
Pokoje 7 pokoi
Kalkulator kredytowy
Kwota kredytu
0 PLN
Miesięczna rata
0 PLN
Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891