Brzeszcze

20 Marzec 2020
2 500 zł
0,00 zł/m²
Opis nieruchomości
Oferta przedstawia szeroki wachlarz lokali na wynajem w Brzeszczach. Możliwość wynajmu hali, magazynu oraz biur w zależności od potrzeb klienta. Ponadto cały kompleks pomieszczeń znajduję się na 45 a terenu, który również można wynająć i wykorzystać jako parking lub miejsce przechowywania kontenerów. Istnieje również możliwość postawienia nowej hali, która może powstać w oparciu o wspólne rozmowy z klientem.
  1. Dwa pomieszczenia biurowe, lecz może być ich więcej, o różnych powierzchniach. Mogą być wynajęte osobno lub jako pakiet z którąś z hal. Znajdują się na piętrze w budynku z pozostałymi lokalami. Cena za jedno pomieszczenie to 500zł/miesiąc do negocjacji, w zależności od rodzaju pomieszczenia.
  2. Lakiernia o powierzchni 150 m². Właściciel wynajmie lakiernie z sprawną kabiną (30m²) wyłącznie do działalności lakierniczych. Cena to 2500zł/pomieszczenie.
  3. Hala połączona z lakiernią o powierzchni 150 m². W związku z branżą prowadzoną przez właściciela hala jest przeznaczona do wynajmu dla serwisu pojazdów wielkogabarytowych.
  4. Magazyn o powierzchni 135 m² z podwieszanym podestem roboczym. Wcześniej była to blacharnia. Na wynajem za cenę 2500 zł do negocjacji.
  5. Plac oraz kontenery. Cena za jeden kontener to 500 zł. Powierzchnia placu do wynajęcia w zależności od potrzeb klienta. Miejsca dla tira, 15m x 4m to cena 200 zł.
  6. Pomieszczenie na piętrze o powierzchni około 160 m². Wymaga remontu, dlatego wynajem mógłby się rozpocząć po trzech miesiącach po wcześniejszych rozmowach z właścicielem. Cena do uzgodnienia.
  7. Pomieszczenie o powierzchni 358 m2, które do tej pory było wykorzystywane jako szwalnia. Cena to 2700 zł. Istnieje możliwość powiększenia pomieszczenia o około 170 m2. Kwestia do uzgodnienia.
  8. Istnieje możliwość postawienia nowej hali, której powierzchnia i parametry byłyby zależne od wspólnych ustaleń klienta oraz właściciela. Na podstawie prawomocnego pozwolenia na budowę inwestycji pracę można zacząć od zaraz.
Właściciel jest otwarty na współpracę i wszelkie sugestie. W ofercie znajduję się również nowa hala stalowa o powierzchni 118 m² (nr 8. na rzucie).
 
Zapraszamy do kontaktu!
Szczegóły oferty
Symbol oferty HW-1396
Powierzchnia 150,00 m²
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891
Cena za m² 0,00 zł/m²
Powierzchnia 150,00 m²
Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891