Brzeszcze (gw), Jawiszowice, Mickiewicza

22 Grudzień 2022
1 300 000 zł
1 200,37 zł/m²
Opis nieruchomości
W ofercie budynek wolnostojący, wielolokalowy w Jawiszowicach przy ul. Mickiewicza o powierzchni 1083 m2 na działce o powierzchni 1212 m2.

Podpiwniczony, z jedną klatką schodową. Od strony zachodniej graniczy z parterową dobudówką, która nie jest obiektem sprzedaży. Ściany zewnętrzne budynku z cegły pełnej o grubości 38 cm, stropodach żelbetowy, kryty papą. Okna PCV.

Budynek wyposażony w instalacje: zimnej wody i kanalizacji oraz kanalizacji. Brak centralnego ogrzewania, na ten moment poszczególne pomieszczenia ogrzewane są za pomocą grzejników elektrycznych. Ciepła woda użytkowa podgrzewana jest bezpośrednio przy punktach czerpalnych poprzez przepływowe podgrzewacze elektryczne. W 2018 roku został wykonany audyt energetyczny zakładający zmiany w budynku. Przy budynku znajduję się parking. 

Obiekt znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego, który zakłada:

Obszary usługowo - przemysłowe UP
Funkcją dominującą na obszarach UP są usługi i przemysł.
a) Nakazy: - Realizacja funkcji o charakterze usługowym lub produkcyjnym. - Zagospodarowanie terenu w sposób gwarantujący ograniczenie uciążliwości technologii produkcji i użytkowania (na środowisko oraz walory krajobrazowe otoczenia), do granic terenu, do którego inwestor przedsięwzięcia ma tytuł prawny. - Minimalny wskaźnik powierzchni niezabudowanej działki - 15%. - Podłączenie budynków do sieci uzbrojenia terenów wg zasad określonych w Rozdziale III.
b) Zakazy: - Realizacja funkcji mieszkalnych i usług publicznych.
c) Dopuszczenia: - Realizacji przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko pod warunkiem dopełnienia ustaleń wynikających z raportu oddziaływania na środowisko. - Realizacja funkcji magazynowych, składowych oraz wysypisk odpadów, pod warunkiem wyeliminowania ich niekorzystnego wpływu na środowisko przyrodnicze oraz zdrowie ludzi. - Realizacja obiektów usługowych i usługowo przemysłowych wielkopowierzchniowych i wieloprzestrzennych, tj. w formie hal o powierzchni rzutu większej niż 2000m2. - W przypadku realizacji inwestycji mogącej stać się dużym generatorem ruchu samochodowego należy wykonać studium komunikacyjne w zakresie obsługi inwestycji. - Przy realizacji inwestycji przewidzieć zieleń urządzoną dla danej części terenu. - Forma budynków winna wyrażać wysokie walory estetyczne i nawiązywać do lokalnych tradycji i do krajobrazu,


Pomagamy na każdym etapie formalności. Istnieje również możliwość kredytowania nieruchomości. Oferujemy pomoc w uzyskaniu najlepszych kredytów hipotecznych na rynku, a nasi doradcy finansowi są z Państwem od początku do końca.

Zapraszamy do kontaktu!
Szczegóły oferty
Symbol oferty LS-1595
Powierzchnia 1 083,00 m²
Rodzaj budynku Obiekt handlowo-usługowo-biurowy
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu Do remontu
Stan prawny Własność
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891
Oblicz ratę kredytu
1 300 000 zł
1 200,37 zł/m²
Cena za m² 1 200,37 zł/m²
Powierzchnia 1 083,00 m²
Piętro Parter
Kalkulator kredytowy
Kwota kredytu
0 PLN
Miesięczna rata
0 PLN
Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891