Nowa oferta

Obiekt na sprzedaż - Brzeszcze (gw), Jawiszowice, Mickiewicza

07 Wrzesień 2023
1 090 000 zł
1 006,46 zł/m²
Opis nieruchomości
Do sprzedania budynek wolnostojący, wielolokalowy w Jawiszowicach przy ul. Mickiewicza o powierzchni 1083 m2 na działce o powierzchni 1212 m2.

W budynku znajduje się około 30 pomieszczeń a układ z centralnym korytarzem pozwala na bardzo wiele opcji aranżacji przestrzeni.

Podpiwniczony, z jedną klatką schodową. Od strony zachodniej graniczy z parterową dobudówką, która nie jest obiektem sprzedaży. Ściany zewnętrzne budynku z cegły pełnej o grubości 38 cm, stropodach żelbetowy, kryty papą. Okna PCV.

Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, wodną oraz kanalizacji. Brak centralnego ogrzewania, na ten moment poszczególne pomieszczenia ogrzewane są za pomocą grzejników elektrycznych. Ciepła woda użytkowa podgrzewana jest bezpośrednio przy punktach czerpalnych poprzez przepływowe podgrzewacze elektryczne. W 2018 roku został wykonany audyt energetyczny zakładający zmiany w budynku. Przy budynku znajduję się parking. 

Obiekt znajduje się na terenie objętym planem zagospodarowania przestrzennego, który zakłada:

Obszary usługowo - przemysłowe UP
Funkcją dominującą na obszarach UP są usługi i przemysł.
a) Nakazy: - Realizacja funkcji o charakterze usługowym lub produkcyjnym. - Zagospodarowanie terenu w sposób gwarantujący ograniczenie uciążliwości technologii produkcji i użytkowania (na środowisko oraz walory krajobrazowe otoczenia), do granic terenu, do którego inwestor przedsięwzięcia ma tytuł prawny. - Minimalny wskaźnik powierzchni niezabudowanej działki - 15%. - Podłączenie budynków do sieci uzbrojenia terenów wg zasad określonych w Rozdziale III.
b) Zakazy: - Realizacja funkcji mieszkalnych i usług publicznych.
c) Dopuszczenia: - Realizacji przedsięwzięć mogących znacząco oddziaływać na środowisko pod warunkiem dopełnienia ustaleń wynikających z raportu oddziaływania na środowisko. - Realizacja funkcji magazynowych, składowych oraz wysypisk odpadów, pod warunkiem wyeliminowania ich niekorzystnego wpływu na środowisko przyrodnicze oraz zdrowie ludzi. - Realizacja obiektów usługowych i usługowo przemysłowych wielkopowierzchniowych i wieloprzestrzennych, tj. w formie hal o powierzchni rzutu większej niż 2000 m2. - W przypadku realizacji inwestycji mogącej stać się dużym generatorem ruchu samochodowego należy wykonać studium komunikacyjne w zakresie obsługi inwestycji. - Przy realizacji inwestycji przewidzieć zieleń urządzoną dla danej części terenu. - Forma budynków winna wyrażać wysokie walory estetyczne i nawiązywać do lokalnych tradycji i do krajobrazu.

Działka w użytkowaniu wieczystym. Cena netto + 23% VAT.


Pomagamy na każdym etapie formalności. Istnieje również możliwość kredytowania nieruchomości. Oferujemy pomoc w uzyskaniu najlepszych kredytów hipotecznych na rynku, a nasi doradcy finansowi są z Państwem od początku do końca.
Szczegóły oferty
Symbol oferty BS-1652
Powierzchnia 1 083,00 m²
Rodzaj obiektu biurowiec
Rodzaj budynku biurowiec
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu Do remontu
Stan prawny Własność
Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU KREDYTU HIPOTECZNEGO NA ZAKUP TEJ NIERUCHOMOŚCI.

Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891
Oblicz ratę kredytu
1 090 000 zł
1 006,46 zł/m²
Cena za m² 1 006,46 zł/m²
Powierzchnia 1 083,00 m²
Podobne oferty
obiekt na sprzedaż - Brzeszcze (gw), Jawiszowice
1 100 000 zł
Obiekt na sprzedaż
Kalkulator kredytowy
Kwota kredytu
0 PLN
Miesięczna rata
0 PLN

Podobne oferty

Na rynku nieruchomości działamy kompleksowo od 2004r.
388,00 m2   2 835,05 zł /m2
BS-2041
Brzeszcze (gw), Jawiszowice
1 100 000 zł