Jaworzno, Byczyna, Rudników

19 Maj 2021
839 000 zł
2 700,35 zł/m²
Opis nieruchomości
Jaworzno Buczyna duży budynek mieszkaniowo - usługowy

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w Jaworznie Byczyna przy ulicy Rudników 4, na działce o powierzchni użytkowej 2640 m2, na której znajduje się duży w całości podpiwniczony budynek o powierzchni użytkowej 310,71 m2 oraz budynek garażowo - gospodarczy o powierzchni zabudowy 35m2.
Główny budynek jest użytkowany przez Zgromadzenie Córek Matki Boskiej Bolesnej ( Siostry Serafitki ), od 1982 roku w parterze budynku prowadzona była działalność oświatowa dla dzieci - ochronka dla dzieci najmniejszych.

Teren, na którym znajduje się nieruchomość objęty jest planem zagospodarowania (Uchwała XLV/591/1010) i znajduje się w jednostce strukturalnej 18MNU - zabudowa mieszkaniowo-usługowa o niskiej intensywności
Link do uchwały: http://dzienniki.slask.eu/WDU_S/2010/165/2702/Akt.pdf

Zapisy planu dla symboli 1MNU - 81MNU, 
Przeznaczenie terenów:

  1. zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna z towarzyszącymi usługami, obiekty i budynki użyteczności publicznej, obiekty i urządzenia sportowo-rekreacyjne, place zabaw, ulice dojazdowe, miejsca postojowe i garaże, sieci i urządzenia infrastruktury technicznej, zieleń urządzona, izolacyjna oraz urządzenia służące ochronie środowiska, obronności, bezpieczeństwu publicznemu i zdrowiu ludzi;

  2. dopuszczalne zagospodarowanie: zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, budynki zamieszkania zbiorowego z wyjątkiem zakładów karnych, nieuciążliwe funkcje usługowe, na odpowiednio dużych wydzielonych działkach, umożliwiających izolację od podstawowego i sąsiadującego z działką przeznaczenia mieszkaniowego oraz na eliminację ewentualnych uciążliwości, obiekty i budynki sakralne, obiekty i budynki gospodarcze, reklamy wolnostojące.

     

Główny budynek wybudowany został z pustaków i cegły, stropy żelbetowe zbrojone, dach czterospadowy kryty blachą trapezową. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem. Okna PCV. Budynek wyposażony jest instalację elektryczną, c.o. - pompa ciepła instalacji dolnego źródła ciepła ( 2001 r), wodno - kanalizacyjną (woda miejska, zbiornik bezodpływowy).
Opis budynku:
  • piwnice: 8 pomieszczeń w tym kotłownia
  • parter: pow. użytkowa 155,70 m2, wysokość pomieszczeń 303 cm, duży hall + klatka schodowa, 2 pokoje, sala zabaw, sala zajęć, kuchnia, spiżarka, jadalnia;
  • piętro: pow. użytkowa 155.01m2, wysokość pomieszczeń 270 cm, duży hall + klatka schodowa, 5 pokoi, kaplica, zakrystia, pomieszczenie gospodarcze, łazienka;
  • poddasze nieużytkowe: otwarta przestrzeń, strop wyłożony płytami styropianowymi.

Na działce znajduje się również budynek gospodarczo - garażowy. Działka pięknie zagospodarowana z licznymi na sadzeniami oraz ogródkiem warzywnym. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna. Świetna lokalizacja, dostęp do autostrady A4 w kierunku Katowic.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze szczegółami oferty. Posiadamy dokumentację techniczną budynku. 
Szczegóły oferty
Symbol oferty BS-1731
Powierzchnia 310,70 m²
Powierzchnia użytkowa 310,70 m²
Powierzchnia działki 2 640 m²
Liczba pokoi 10
Rodzaj domu wolnostojący
Technologia budowlana cegła, pustak, styropian, tynk akrylowy
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Wymiary działki 72x36 m
Stan prawny Własność
Okna PCV
Instalacje częściowo wymienione
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Zagosp. działki zagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki prostokat
Pokrycie dachu blacha
Stan budynku do zamieszkania
Podpiwniczenie tak
Ogrodzenie działki siatka
Rok budowy 1960
Gaz brak
Woda tak - miejska
Dojazd asfalt
Otoczenie zabudowa jednorodzinna
Ogrzewanie pompa ciepła
Prąd jest
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891
Oblicz ratę kredytu
839 000 zł
2 700,35 zł/m²
Cena za m² 2 700,35 zł/m²
Powierzchnia 310,70 m²
Pokoje 10 pokoi
Kalkulator kredytowy
Kwota kredytu
0 PLN
Miesięczna rata
0 PLN
Lokalizacja
Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891