Nieruchomości na sprzedaż i wynajem

Nowa oferta
38,00 m2   36,84 zł /m2
MW-2415
Oświęcim, Osiedle
1 400 zł
Nowa oferta
63,08 m2   6 499,68 zł /m2
MS-2414
Oświęcim
410 000 zł
Nowa oferta
61,04 m2   24,57 zł /m2
LW-2413
Oświęcim, Monowice
1 500 zł
Bez prowizji
45,92 m2   7 164,63 zł /m2
MS-2410
Oświęcim, Zasole
329 000 zł
55,84 m2   12 088,11 zł /m2
MS-2405
Oświęcim
675 000 zł
Nowa oferta
57,56 m2   5 906,88 zł /m2
MS-2404
Oświęcim
340 000 zł
143,52 m2   6 410,26 zł /m2
DS-2403
Oświęcim, Osiedle
920 000 zł
79,00 m2   8 500,00 zł /m2
MS-2400
Oświęcim
671 500 zł
61,74 m2   10 204,08 zł /m2
MS-2398
Oświęcim
630 000 zł