Działki na wynajem

Jeśli zakup działki to za duży wydatek, warto rozważyć wynajem. Warto wiedzieć jednak, jakie są obowiązki wynikające z umowy najmu dla obu stron. Wiedza ta, pomoże Ci uniknąć ewentualnych sporów. Jeżeli jednak nie chcesz się tym obarczać, a chcesz, żeby cały proces przebiegł sprawnie - skorzystaj z usług biura nieruchomości. Wybierzemy dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich wymagań w określonym budżecie.

900,00 m2   1,78 zł /m2
GW-2044
Oświęcim (gw), Rajsko
1 600 zł

Mieszkania na wynajem

Biuro nieruchomości Halska świadczy usługi w zakresie pośrednictwa i pomocy w wynajmie i najmie działek w mieście Oświęcim i jego okolicach. Klienta przeprowadzamy przez cały proces transakcji - od znalezienia odpowiedniego najemcy/działki pod wynajem, do podpisania stosownej umowy zabezpieczającej interesy obu stron.

Najem działki

Nasza oferta skierowana jest zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. W swojej bazie posiadamy szeroką ofertę działek w mieście Oświęcim oraz w jego bliższym i dalszym sąsiedztwie. Po dokładnym sprecyzowaniu potrzeb i oczekiwań klienta poszukującego nieruchomości pod wynajem, prezentujemy działki, które te kryteria spełniają w całości czy przynajmniej w większej części, co klient też jest w stanie zaakceptować. Przyszły najemca ma zatem duży wybór i z nami pewnością znajdzie nieruchomość, która go zadowoli.

Wynajem działki

Zajmujemy się każdym typem działki bez wyjątku – działkami budowlanymi, siedliskowymi, rekreacyjnymi i rolnymi. W zależności od typu działki i jej lokalizacji doradca Biura nieruchomości Halska podsunie pomysł na wykorzystanie nieruchomości, jeśli klient jeszcze takowego nie ma. Wśród klientów prywatnych dużym powodzeniem cieszy się wynajem krótkoterminowy. Nieduże działki można oferować potencjalnym najemcom na imprezy okolicznościowe w plenerze. Te większe świetnie sprawdzą się jako biwaki - pola namiotowe czy mini-osiedla domków holenderskich. W przypadku mini-osiedli wynajmujący musi w działkę zainwestować – w efekcie uzyskuje wyższy zysk z dzierżawy, a wydatki zwracają się w bardzo krótkim terminie. Doradcy Agencji nieruchomości Halska przeprowadzą klienta przez całe przedsięwzięcie. W przypadku osób zainteresowanych prowadzeniem na danym terenie działalności gospodarczej istnieje również szereg możliwości. W razie braku jakichkolwiek przeciwwskazań działkę wydzierżawić od nas mogą firmy prowadzące komisy lub wypożyczalnie pojazdów, żwirownie, tartaki itp. Należy jednak pamiętać o ewentualnych ograniczeniach w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, z którym skrupulatnie się zapoznajemy przed ogłoszeniem nieruchomości gruntowej pod wynajem.

Nasi doradcy dokładnie sprawdzają stan prawny nieruchomości, zapisy we wspomnianym wyżej miejscowym planie zagospodarowania oraz inne ewentualne ograniczenia wynikające z bezpośredniego sąsiedztwa działki. Dzięki temu transakcja jest bezpieczna dla obu stron umowy najmu/dzierżawy.

Zapraszamy do współpracy.