Działki na sprzedaż

Wybierając działkę w Oświęcimiu i okolicach, musimy być świadomi, złożoności całego procesu zakupu oraz czynników które wpływają na poziom kosztów budowy. Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na to, czy działka jest przekwalifikowana na budowlaną, czy figuruje jako grunty rolne.

Skorzystanie z pomocy specjalisty, pozwoli nam zminimalizować ryzyko dodatkowych powikłań, dodatkowo, agent nieruchomości może nam doradzić przy wyborze odpowiedniej działki.

4 415,00 m2   42,81 zł /m2
GS-1700
Oświęcim, Babice, Łanowa
189 000 zł
Nowa oferta
2 400,00 m2   52,08 zł /m2
GS-1997
Kęty (gw), Łęki
125 000 zł
Nowa oferta
1 020,00 m2   114,22 zł /m2
GS-2192
Oświęcim (gw), Poręba Wielka
116 500 zł
1 000,00 m2   79,00 zł /m2
GS-1697
Oświęcim, Pławy, Pławianka
79 000 zł
327,00 m2   366,97 zł /m2
GS-2185
Oświęcim
120 000 zł
4 707,00 m2   89,87 zł /m2
GS-1993
Oświęcim, Monowice
423 000 zł
3 404,00 m2   96,94 zł /m2
GS-2182
Zator (gw), Laskowa
330 000 zł
1 861,00 m2   47,82 zł /m2
GS-2181
Przeciszów, Piotrowice
89 000 zł
919,00 m2   136,02 zł /m2
GS-1693
Oświęcim (gw), Harmęże, Borowskiego
125 000 zł

Działki na sprzedaż

Nasze biuro zajmuje się szeroko pojętym pośrednictwem w zakupie przestrzeni rolnych, rekreacyjnych i budowlanych w Oświęcimiu oraz jego sąsiedztwie. W ofercie mamy działki na sprzedaż, gdzie można wznieść zarówno obiekty mieszkalne, jak i użytkowe. Znajdują się m.in. w cichych i malowniczych okolicach idealnych dla każdego, kto lubi po pracy przejść się na łonie natury. Jednocześnie oferujemy niezabudowane przestrzenie umieszczone w centrum miasta, niedaleko muzeum czy zabytkowych budynków. Warto się na nie zdecydować, jeśli chcesz żyć blisko zachwycającej starówki.

Działki w okolicznych miejscowościach

W naszej ofercie mamy również działki budowlane na sprzedaż znajdujące się na terenie Brzeszcza. Na większości z nich stoją już gotowe domy lub lokale użytkowe. Budynki mieszkalne znajdują się w pobliżu sklepów czy placówek edukacyjnych, dzięki czemu nie będziesz musiał tracić dużo czasu każdego dnia, by odwieźć dzieci do szkoły czy zrobić zakupy.

Co ważne, oferujemy m.in. działki na sprzedaż z budynkami wymagającymi generalnego remontu. Musisz o tym pamiętać przed zakupem. W razie pytań dotyczących kosztorysu tego, jakie prace dokładnie trzeba wykonać, zwróć się do nas, a rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości! Poza tym sprzedajemy działki, które wymagają ustalenia warunków zabudowy – w takich sytuacjach również służymy pośrednictwem. Co więcej, świadczymy pomoc przy kredytowaniu nieruchomości. Pomagamy przy wyborze najlepszego kredytu; robią to dokładnie nasi pośrednicy finansowi, którzy są z Tobą od początku do końca.

Pośrednicy Biura Nieruchomości Halska oferują kompleksową pomoc w zbyciu oraz nabyciu nieruchomości - fachowa wiedza i doświadczenie jest szczególnie istotna w momencie właściwego wyboru wymarzonej działki. Robimy wszystko, byś znalazł miejsce do życia, w którym będziesz czuł się dobrze przez wiele lat! Jednocześnie pomożemy Ci znaleźć miejsce pod lokal użytkowy, w którym poprowadzisz swój biznes.

Zakup działki

Przeważająca większość klientów poszukuje działki budowlanej na sprzedaż – czasem w celach inwestycyjnych, ale znacznie częściej z zamiarem postawienia na niej swojego wymarzonego domu. Wybór odpowiedniej działki budowlanej, spełniającej oczekiwania nabywcy, może stanowić nie lada problem. Biuro Nieruchomości Halska w ramach swoich usług skrupulatnie sprawdzi miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, warunki zabudowy oraz dostęp do mediów. Jest to niezwykle istotne przed sprzedażą i zakupem nieruchomości, może się bowiem okazać, że upatrzona przez nas nieruchomość jest objęta strefą archeologiczną, przechodzi pod nią sieć gazowa średniego ciśnienia lub nie posiada dostępu do kanalizacji. Pochopne podjęcie decyzji o sprzedaży, bez uprzedniego skrupulatnego sprawdzenia nieruchomości, może skutkować znacznym opóźnieniem rozpoczęcia prac budowlanych, niemożnością dowolnego zagospodarowania działki budowlanej (obecność sieci gazowej), czy też dodatkowymi kosztami budowy. Równie dobrze może się też okazać, iż nie ma możliwości postawienia domu na podstawie zakupionego już projektu budowlanego, ponieważ planowany budynek nie spełnia wymogów miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego lub warunków zabudowy i zagospodarowania terenu.

Sprzedaż wymaga zatem znajomości prawa budowlanego, fachowej wiedzy oraz doświadczenia w tego typu inwestycjach - wszystko to oferują pośrednicy Biura Nieruchomości Halska, którzy przeprowadzą klienta przez kolejne etapy transakcji, po uprzednim dokładnym sprawdzeniu jej stanu fizycznego oraz prawnego.

Sprzedaż działki

Nie ma nieruchomości idealnej - każda tego typu ma swoje wady i zalety. Ważne jest, żeby owe zalety umiejętnie uwypuklić, co zwiększy atrakcyjność terenu dla potencjalnego nabywcy. Nieruchomość nie posiada uzbrojenia, a dostęp do mediów znajduje się w niedalekiej odległości od jej granicy? Może warto przed sprzedażą rozważyć wykonanie przyłączy, co znacznie podniesie jej wartość. Teren znajduje się w bliskim sąsiedztwie cmentarza? Bardzo prawdopodobne jest to, że nieruchomość będzie nie lada gratką dla nabywcy prowadzącego zakład kamieniarski lub kwiaciarnię. Nieruchomość graniczy z ulicą o średnim natężeniu ruchu? Za to położona jest w znakomitej lokalizacji, na terenie bardzo dobrze skomunikowanym i blisko centrum miasta. Na miejscu znajduje się spadek terenu? To wymarzone miejsce na urokliwy przydomowy ogród skalny.

Przykłady można mnożyć. Pośrednicy Biura Nieruchomości Halska posiadają ogromne doświadczenie w sprzedaży działek budowlanych mniej lub bardziej kłopotliwych, zarówno na terenie miasta jak i w jego okolicach - fachowo ocenią teren i podpowiedzą, jak z pozornej wady nieruchomości uczynić jej atut.

Powierzając w ręce specjalistów swoją inwestycję budowlaną, zyskuje się pewność, że podczas sprzedaży wybór będzie trafny, a transakcja bezpieczna.

Zapraszamy do współpracy.