Obiekty na sprzedaż

Jesteś zainteresowany kupnem bliżej nieokreślonego obiektu na terenie Oświęcimia lub okolic? Sprawdź niżej przedstawione oferty lub skontaktuj się z jednym z przedstawicieli naszego biura nieruchomości a my na podstawie otrzymanych informacji wyselekcjonujemy i przedstawimy najlepsze oferty.

200,00 m2   6 550,00 zł /m2
BS-2154
Oświęcim
1 310 000 zł
1 083,00 m2   1 006,46 zł /m2
BS-1652
Brzeszcze (gw), Jawiszowice, Mickiewicza
1 090 000 zł

Obiekty na sprzedaż

Biuro nieruchomości Halska jest w stanie spełnić nawet najbardziej wygórowane wymagania i oczekiwania klienta, który nosi się z zamiarem sprzedaży lub kupna nieruchomości z tak zwanej górnej półki - wielopokoleniowego domu, willi, pensjonatu, hostelu, czy hotelu w Oświęcimiu i okolicach. Transakcja tego typu bywa „transakcją życia” i warto zadbać o każdy szczegół. Nasi doradcy są przygotowani na takie wyzwania.

Sprzedaż obiektu

Wartość obiektu typu willa, pensjonat, hostel, czy hotel w głównej mierze uzależniona jest od lokalizacji nieruchomości - wyższa w przypadku umiejscowienia w centrum Oświęcimia, odpowiednio niższa, jeśli obiekt położony jest na obrzeżach miasta lub jego okolicach. Na wysokość ceny ma również znaczący wpływ dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej oraz do komunikacji miejskiej, tudzież obecność parkingu dla klientów. Kolejną istotną kwestią jest standard wykończenia - im szczodrzej wyposażony obiekt turystyczny, tym wyższych zysków możemy oczekiwać. Warto dostosować obiekt w miarę optymalnie - z każdego pokoju umożliwić dostęp do prywatnej łazienki i zadbać o obecność aneksu kuchennego, zaopatrzonego - oprócz oczywistej obecności kuchenki i zlewozmywaka - w minibarek, lodówkę, zmywarkę, a nawet pralkę. To w znacznej mierze podnosi cenę wynajmowanego lokalu w obiekcie. Atrakcyjność nieruchomości znacznie wzrasta dzięki obecności restauracji, drink-baru, basenu, sauny, czy też sal konferencyjnych i bankietowych. Pamiętać też należy, aby budynek spełniał normy budowlane, wymogi sanitarne oraz był odpowiednio zabezpieczony przeciwpożarowo.

Kupno obiektu

Doradcy naszej agencji nieruchomości dysponują bogatą bazą willi, hoteli i hoteli na sprzedaż w samym centrum Oświęcimia, na jego przedmieściach, jak i w dalszej okolicy. Dostosowujemy ofertę adekwatnie do potrzeb i możliwości finansowych klienta. W obecnej sytuacji, w dobie pandemii, zakup tego typu obiektu może być ryzykowny. Przez ostatni lockdown przychody w branży hotelarskiej znacznie spadły. Inwestor powinien się zatem liczyć z faktem, że przez jakiś czas nieruchomość może nie przynieść spodziewanego zysku. Jeśli jednak potencjalny nabywca dysponuje odpowiednim kapitałem i jest w stanie obiekt przez jakiś czas utrzymać, miesiące zastoju może wykorzystać na renowację, modernizację, bądź rozbudowę budynku. Doradzamy, co można zmienić w istniejącym obiekcie, co warto zmienić i ewentualnie unowocześnić, aby inwestycja w nabywaną właśnie nieruchomość przyniosła satysfakcjonujące zyski dla nowego nabywcy. Bo przecież o to właśnie chodzi, prawda? Nie nabywamy takiej nieruchomości w celach zaspokojenia własnych potrzeb mieszkaniowych. Kupujemy ją dla przyszłego zysku. A ten ma być jak najwyższy.

Biuro nieruchomości Halska zajmuje się kompleksową obsługą klientów biznesowych w Oświęcimiu. Dostosowujemy naszą ofertę optymalnie do potrzeb klienta. Wspomagamy w zakresie negocjacji ceny, jak i przeprowadzamy przez kolejne etapy transakcji. Wszystko po to, aby zawarta umowa kupna/sprzedaży była satysfakcjonująca dla obu stron. Zapraszamy do współpracy.