Hale na wynajem

Interesuje Cię wynajmem hali lub magazynu na terenie Oświęcimia? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z naszymi agentami. Warto skorzystać z usług biura nieruchomości - na podstawie dostarczonych informacji wyselekcjonujemy dla Ciebie najlepszą ofertą, która sprosta Twoim potrzebom.

700,00 m2   14,00 zł /m2
HW-1941
Oświęcim, Stare Stawy
7 900 zł

Hale i magazyny na wynajem

Doradcy firmy Biura nieruchomości Halska oferują swoją pomoc zarówno w wyszukaniu odpowiedniej hali magazynowej lub produkcyjnej pod wynajem, jak i odpowiedniego, uczciwego najemcy takiej nieruchomości na terenie miasta Oświęcim, na jego obrzeżach oraz w bliższym lub dalszym jego sąsiedztwie.

Wynajem hali/magazynu

Agenci Biura nieruchomości Halska służą fachowym doradztwem w zakresie dostosowania hali czy magazynu tak, aby osiągnąć maksymalną wygodę pracy, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, jak i logistyki oraz aby nieruchomość w maksymalnym stopniu spełniała niezbędne wymogi BHP. Warto zainwestować, aby w najwyższym stopniu zwiększyć atrakcyjność hali produkcyjnej czy magazynowej w oczach potencjalnego najemcy, a zarazem wynająć nieruchomość za jak najwyższą cenę. Istotnymi czynnikami są tu: solidne ogrodzenie terenu, obszerne bramy wjazdowe, obecność parkingu dla tirów, ciężarówek, samochodów dostawczych oraz osobowych, wyposażenie w doki załadunkowe. Sam budynek, oprócz powierzchni magazynowych i produkcyjnych powinien posiadać pomieszczenia biurowe oraz zaplecze socjalne i sanitarne. Aby obiekt zainteresował jak najliczniejsze grono potencjalnych najemców, na przykład prowadzących działalność gospodarczą w zakresie branży spożywczej, warto wydzielić dodatkową powierzchnię na chłodnie do przechowywania świeżych produktów oraz mrożonek. Niezbędne jest zadbanie o wyposażenie obiektu w system alarmowy oraz przeciwpożarowy. Istotny jest też rozbudowany, sprawny system wentylacyjny. Cenę najmu dodatkowo znacznie podniesie obecność klimatyzacji.

Najem hali/magazynu

Oświęcim w ostatnich latach dynamicznie się rozwija. Kwitnie przemysł i działalność produkcyjna. W związku z tym obiekty typu hale przemysłowe czy magazyny wyrastają jak przysłowiowe „grzyby po deszczu”. Zatem klientom poszukującym do wynajęcia hali przemysłowej lub magazynu na terenie miasta Oświęcim i w jego okolicach Biuro nieruchomości Halska jest w stanie przedstawić szeroką ofertę tego typu obiektów, dostosowanych do wymagań, potrzeb i oczekiwań przyszłego najemcy. W oparciu o listę kryteriów, przygotowanych przez klienta zainteresowanego najmem, jesteśmy w stanie wyselekcjonować listę obiektów, które w miarę maksymalny sposób zadowolą przyszłego najemcę i będą spełniać warunki niezbędne do prowadzenia konkretnej działalności gospodarczej - produkcyjnej, magazynowej czy usługowej. Coraz więcej klientów noszących się z zamiarem wynajmu swoich nieruchomości, zamiast ogłaszać się samodzielnie, zleca to zadanie nam, gdyż cenią sobie swój czas i swoje pieniądze. Zatem dzięki współpracy z nami, Państwo również zadbają o swój cenny czas, a - co istotniejsze - swoje środki finansowe, gdyż w imieniu klienta bierzemy udział w negocjacjach cenowych, aby kwota najmu była dla najemcy jak najkorzystniejsza, a równocześnie satysfakcjonująca dla wynajmującego.

Nasza Agencja Nieruchomości bezpiecznie przeprowadzi Państwa przez wszystkie etapy transakcji - począwszy od sprawdzenia stanu prawnego oraz fizycznego hali czy magazynu, poprzez negocjację ceny, na przystąpieniu do umowy najmu kończąc.

Zapraszamy do współpracy.