Prowizje

Strona główna / Prowizje

Zalety korzystania z naszych usług

Wysokość wynagrodzenia jest ustalana indywidualnie z Klientem w biurze.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nimi:
Bezpieczeństwo i profesjonalizm
Biuro nieruchomości nie tylko sprzeda dom, mieszkanie czy działkę szybciej, ale i zadba o bezpieczeństwo transakcji tak, aby klient nie musiał się dodatkowo troszczyć o żadne inne skutki prawne, nieścisłości. Biuro gwarantuje, że nieruchomość została sprawdzona, a sprzedawca jest rzetelny i ostatecznie transakcja obędzie się bez przeszkód natury własnościowej i prawnej. Mimo, że posiadamy już wieloletnie doświadczenie w naszej branży, to nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnego rodzaju szkoleniach. Możesz zaufać nam i osobom, z którymi współpracujemy.
Wycena nieruchomości
Pośrednik potrafi dokładnie określić cenę nieruchomości biorąc pod uwagę położenie, standard wykończenia oraz stan techniczny przedmiotu transakcji co powoduje, że zyskuje się pewność, iż cena jest adekwatna, właściwie oszacowana i klient nie poniesie straty.
Oszczędność czasu i szybka transakcja
Aby skutecznie i szybko sprzedać nieruchomość, trzeba poświęcić wiele czasu, samodzielnie szukając często wiele tygodni, podczas gdy Biuro pośrednictwa nieruchomości posiada duże bazy oferentów, chętnych do kupna czy sprzedaży. A ogłoszenie kupna bądź sprzedaży pojawia się w krótkim czasie w wielu portalach ogłoszeniowych, na pozycjach wyróżnianych, promowanych łatwo wpadających w oko potencjalnych osób zainteresowanych zakupem, czy sprzedażą. Współpracujemy także z innymi biurami nieruchomości , co umożliwia dotarcie do większej ilości osób, które mogą być zainteresowane ofertą.
Reklama
Nie musisz też wydatkować środków na reklamowanie Swojej oferty, bo o to również dba Biuro przygotowując dobre opisy reklamowe, na które odbiorcy zwracają uwagę szybciej i z lepszym dla Ciebie skutkiem, niż gdybyś je przygotowywał sam.

Twoja oferta będzie widoczna na licznych portalach internetowych, witrynach oraz w lokalnych gazetach.
Doradztwo kredytowe
Dzięki współpracy z licznymi bankami oraz firmami doradztwa finansowego możemy wspomóc starania o kredytowanie inwestycji oferując informację o możliwych źródłach finansowania oraz pomoc w zbadaniu zdolności kredytowej.
Podatki
Kolejnym bardzo ważnym aspektem zakupu nieruchomości jest strona podatkowa. Zakup nieruchomości może rodzić zarówno korzyści podatkowe jak i zobowiązania, o których za pośrednictwem doradztwa podatkowego, zostaną Państwo przez Nas poinformowani.
Współpraca po transakcji
W przypadku zakupu nieruchomości do remontu czy przebudowy jako pośrednik oferujemy pomoc w znalezieniu firm i wykonawców odpowiednich do zaplanowanej inwestycji.
Opłata za korzystanie z usług Biura jest więc uzasadniona, jest zapłatą za wiedzę, doświadczenie, bezpieczeństwo i czas poświęcony klientowi.