Mieszkania

Doskonale wiemy, że wybór odpowiedniego mieszkania na wynajem w Oświęcimiu, może być bardzo trudny. Lokale różnią się od siebie standardem wykończenia, a co najważniejsze - ceną. Wynajem mieszkania w Oświęcimiu, może być jednak znacznie prostszy, gdy zdecydujemy się na skorzystanie z usług biura nieruchomości. Przygotujemy dla Ciebie oferty, dopasowane do Twoich wymagań w określonym budżecie. Ponad to, skorzystanie z usług agencji nieruchomości podczas procesu wynajmu mieszkania w Oświęcimiu, gwarantuje znacznie wyższym poziom bezpieczeństwa całej transakcji.

Nowa oferta
34,50 m2   43,48 zł /m2
MW-1691
Oświęcim, Nideckiego
1 500 zł

Mieszkania na wynajem

Biuro nieruchomości Halska oferuje swoje usługi w zakresie wynajmu i najmu mieszkań na terenie miasta Oświęcim. Oferta obejmuje zarówno ścisłe centrum, jak i przedmieścia. Nasi doświadczeni doradcy przedstawią ofertę lokali mieszkalnych, które spełnią preferencje i potrzeby klienta w maksymalnie możliwy sposób. Równocześnie pomożemy w odnalezieniu odpowiedniego najemcy mieszkania.

Najem mieszkania

Wybór odpowiedniego mieszkania do wynajęcia uzależniony jest od wielu kryteriów. Kryterium podstawowym jest cel najmu - klient na wstępie określa swoje oczekiwania - czy poszukuje nieruchomości z przeznaczeniem na prowadzenie działalności gospodarczej, czy też na cele mieszkalne. W pierwszym przypadku najważniejszą sprawą jest lokalizacja lokalu mieszkalnego. Przykładowo, kancelaria prawna, biuro rachunkowe czy doradztwo ubezpieczeniowe powinny być zlokalizowane w ścisłym centrum Oświęcimia, z dobrym dojazdem, widocznym miejscem na witrynę i dostępem do parkingu, Natomiast biuro, stanowiące jedynie zaplecze działalności podstawowej, takich wymogów spełniać nie musi. W przypadku drugim wybór mieszkania do wynajęcia opiera się jedynie na prywatnych oczekiwaniach przyszłego najemcy - metraż, wyposażenie, piętro, lokalizacja, infrastruktura usługowo - handlowa, dojazd, miejsce parkingowe, odległość od miejsca pracy. Na powyższych wytycznych Biuro nieruchomości Halska opiera się, poszukując odpowiedniego lokalu mieszkalnego w Oświęcimiu i okolicach.

Wynajem mieszkania

Doradcy Biura nieruchomości Halska oferują pomoc w znalezieniu odpowiedniego najemcy, który spełni oczekiwania właściciela lokalu mieszkalnego wystawionego pod wynajem. To właściciel określa, czy preferuje wynajem dla firmy, czy dla osób prywatnych. Jeśli najemcą ma być przedsiębiorstwo, przed przystąpieniem do umowy ustalamy preferowany przez właściciela rodzaj działalności gospodarczej. Gdy klient decyduje się jednak na wynajęcie swojej nieruchomości osobie fizycznej, istotne jest określenie się na wstępie co do kategorii potencjalnego najemcy. Czy oferta skierowana jest do ludzi pracujących, czy do studentów? Czy wynajmujący zgadza się na wynajęcie nieruchomości rodzinie z dziećmi? Czy akceptuje obecność zwierząt? Podstawową sprawą jest również okres obowiązywania umowy - krótko- bądź długoterminowy - w zależności od lokalizacji mieszkania w Oświęcimiu jedna lub druga opcja może być bardziej opłacalna dla inwestora.

Obecnie oferta na rynku mieszkań do wynajęcia w Oświęcimiu jest bardzo szeroka. Podobnie sprawa przedstawia się z poszukującymi nieruchomości do wynajęcia. Agencja nieruchomości Halska wyręczy Państwa w odnalezieniu odpowiedniego kontrahenta oraz sprawnie przeprowadzi przez negocjacje i formalności związane z podpisaniem umowy najmu.

Zapraszamy do współpracy.