Domy na sprzedaż

Ogłoszenia z nagłówkami 'Sprzedam dom Oświęcim', 'Dom na sprzedaż Oświęcim' cieszą się coraz większym zainteresowanie. Własny dom to świetny wybór, nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale dla wszystkich, którzy cenią sobie większą przestrzeń i prywatność. Jeżeli szukasz określonego domu, warto skorzystać z usług zaufanego biura nieruchomości które przedstawi nam tylko i wyłącznie oferty spełniające nasze wymagania.

350,00 m2   2 028,57 zł /m2
DS-2184
Oświęcim
710 000 zł
202,40 m2   2 223,32 zł /m2
DS-2183
Oświęcim, Monowice
450 000 zł
98,00 m2   6 632,65 zł /m2
DS-2180
Zator
650 000 zł
100,00 m2   5 990,00 zł /m2
DS-2179
Chełmek (gw), Bobrek
599 000 zł
106,00 m2   3 292,45 zł /m2
DS-1694
Chełmek, Krakowska
349 000 zł
174,00 m2   4 540,23 zł /m2
DS-2178
Libiąż (gw), Gromiec
790 000 zł
280,00 m2   4 639,29 zł /m2
DS-1690
Porąbka, Kolista
1 299 000 zł
143,37 m2   9 695,19 zł /m2
DS-1985
Oświęcim, Gościnna
1 390 000 zł
159,00 m2   8 169,81 zł /m2
DS-2170
Oświęcim (gw), Poręba Wielka
1 299 000 zł

Domy na sprzedaż

Nasza firma oferuje kompleksowe pośrednictwo w zakresie kupna budynków w rejonie miasta Oświęcim oraz okolicach. Domy na sprzedaż to doskonała opcja dla każdego, kto nie chce trudzić się budową. Na działce będzie na Ciebie czekać gotowa nieruchomość. Musisz wiedzieć, że oferujemy działki z budynkami mieszkalnymi w różnym stanie, między innymi:

  • do generalnego remontu,
  • w stanie deweloperskim,
  • do termomodernizacji.

Dzięki temu z naszej oferty skorzystają klienci o różnych potrzebach. Chcesz samodzielnie wykończyć dom? A może nie masz nic przeciwko temu, by go gruntownie wyremontować zgodnie z własną wizją? Znajdziesz tu coś dla siebie. Poza tym, nasze do budynki do termomodernizacji przypadną do gustu każdemu, kto chce wprowadzić do swojego lokum nowoczesne rozwiązania, przyjazne dla środowiska naturalnego.

A może wypad do Krakowa?

W naszej ofercie znajdziesz domy na sprzedaż w mniejszych miejscowościach takich jak m.in. Brzeszcze czy Chełmek. Większość dostępnych tu lokali znajduje się w spokojnych, malowniczych okolicznościach, które sprzyjają relaksowi po długim dniu pracy. Są dobrze skomunikowane z większymi miejscowościami, dzięki czemu bez trudu dostaniesz się tam, by załatwić potrzebne sprawy. Znajdują się też w pobliżu dróg dojazdowych do Krakowa, gdzie możesz się wybrać na weekend, by podziwiać zabytki i piękną architekturę tego miasta.

Szeroki wybór dostosowany do Twoich potrzeb

Oferujemy różne domy na sprzedaż. Znajdziesz u nas:

  • budynki wolnostojące - są wśród nich m.in. budowle z drogą dojazdową, którą będziesz dzielić z sąsiadem,
  • szeregówki - będące częścią nowoczesnego, przytulnego osiedla, z zachwycającą elewacją,
  • w stanie deweloperskim - możesz je wykończyć zgodnie ze swoimi potrzebami i stworzysz wymarzoną przestrzeń do życia,
  • w stanie surowym – potrzebują nie tylko tego, by urządzić wnętrze, ale również wykonać elewację, stolarkę drzwiową i okienną.

Z chęcią udzielimy Ci wszystkich informacji na temat wybranego przez Ciebie domu na sprzedaż.

Nasi pośrednicy służą pomocą na każdym etapie transakcji - od znalezienia najlepszej oferty kupna bądź sprzedaży, poprzez sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i pomocy w załatwieniu niezbędnych dokumentów, na sfinalizowaniu umowy kupna-sprzedaży kończąc.

Zakup domu

Kupno domu jest bardzo poważną decyzją - nieruchomość będziemy wszak użytkować i zamieszkiwać w niej przez wiele lat. Przed zakupem warto zatem rozważyć wiele kwestii. Budynek wolnostojący, bliźniak, czy może w zabudowie szeregowej? Stan surowy czy wykończona nieruchomość, gotowa do zamieszkania? Bungalow, czy jednak budynek piętrowy lub z poddaszem użytkowym? Wielki zadrzewiony teren wokół, czy też skromny ogródek? Opcji jest wiele. Różne bywają też oczekiwania i preferencje nabywcy. Zatem warto skorzystać z usług doświadczonego pośrednika z Biura Nieruchomości Halska, który - w oparciu o sprecyzowane kryteria klienta - pomoże odnaleźć ten jeden, jedyny dom w dobrej lokalizacji – Małopolska jest świetnym miejscem do osiedlenia się i oferuje wiele możliwości.

Wbrew pozorom przyszły nabywca nie zawsze dokładnie wie, jakiej konkretnie nieruchomości poszukuje. Ma jedynie wizję swojego wymarzonego domu, który powinien maksymalnie spełnić jego potrzeby i oczekiwania. W tym mieście jest wiele pięknych nieruchomości oferowanych na sprzedaż. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc zarówno w wyborze budynku, jak i działki, na której jest on usytuowany - niezwykle ważną sprawą jest na przykład usytuowanie budynku i podjazdu względem stron świata, odległość od zabudowań sąsiada, czy też intensywność nasłonecznienia ewentualnego tarasu. Ogromnie ważną rolę ogrywają również przyszłe koszty eksploatacyjne.

Sprzedaż domu

Dla potencjalnego nabywcy nieruchomości bardzo istotnym faktem - pomijając uroki miasta i jego bezpośredniego sąsiedztwa - może być na przykład obecność kominka w salonie, balkonu, czy też przestronnego tarasu. Ktoś inny z kolei zachwyci się słonecznym poddaszem, dodatkowo doświetlonym oknami połaciowymi. Kolejny zainteresowany doceni energooszczędną instalację grzewczą. Oferta sprzedaży nieruchomości powinna przede wszystkim podkreślać jej główne zalety.

Przyjmując zlecenie, pośrednik Biura Nieruchomości Halska przede wszystkim udzieli pomocy w optymalnej wycenie nieruchomości oraz podpowie, jakie jej atuty należy uwzględnić w ofercie i jak skutecznie zachęcić osoby poszukujące dla siebie domu. Na etapie prezentacji dodatkowo podpowiadamy, jak przygotować i uatrakcyjnić wnętrza oraz o jakie szczegóły zadbać przed wizytą potencjalnego przyszłego właściciela.

Transakcja kupna - sprzedaży

Biuro Nieruchomości Halska przede wszystkim stawia na jakość i wysoce pojęty profesjonalizm. Swoim klientom towarzyszymy na każdym etapie kupna - sprzedaży nieruchomości. W oparciu o swoje doświadczenie i na bieżąco aktualizowaną wiedzę na temat rynku nieruchomości w rejonie naszej działalności, ustalamy faktyczną wartość rynkową domu, a następnie pomagamy w ewentualnych negocjacjach, dbając o to, by zarówno strona kupująca, jak i sprzedająca, była usatysfakcjonowania zawarciem transakcji.

Kupno nieruchomości to bardzo często decyzja na całe życie. Warto więc w tej kwestii zaufać specjalistom. Zapraszamy do współpracy.