Mieszkania na sprzedaż

Zakup własnego, wymarzonego mieszkania może być nie lada wyzwaniem - a nawet sporym problemem. W internecie widnieje wiele ogłoszeń typu 'kupię mieszkanie Oświęcim' lub 'sprzedam mieszkanie w Oświęcimiu' wybór właściwej oferty może okazać się bardzo trudny.

Skorzystanie z usług pośrednika nieruchomości znacznie ułatwi cały proces zakupu. Jako profesjonaliści z wieloletnim stażem, szybko i sprawnie znajdziemy dla Ciebie interesujące propozycje. Na podstawie Twoich wymagań, przedstawimy Ci wyselekcjonowane oferty, oraz na bieżąco będzie informować Cię o nowych ofertach - które spełniają określone założenia.

Nowa oferta
44,30 m2   5 417,61 zł /m2
MS-2187
Brzeszcze
240 000 zł
79,90 m2   8 998,75 zł /m2
MS-1990
Oświęcim, Stare Stawy
719 000 zł
44,80 m2   6 004,46 zł /m2
MS-2177
Oświęcim, Osiedle
269 000 zł
44,00 m2   6 568,18 zł /m2
MS-1986
Oświęcim, Osiedle
289 000 zł
54,57 m2   6 578,71 zł /m2
MS-1686
Oświęcim, Osiedle, Śniadeckiego
359 000 zł
90,00 m2   7 222,22 zł /m2
MS-1681
Oświęcim, Osiedle, Bema
650 000 zł
60,58 m2   5 447,34 zł /m2
MS-2130
Oświęcim, Osiedle
330 000 zł
74,60 m2   7 500,00 zł /m2
MS-2102
Oświęcim
559 500 zł
84,00 m2   3 071,43 zł /m2
MS-1884
Oświęcim, Zasole, Kolbego
258 000 zł

Mieszkania na sprzedaż

Biuro Nieruchomości Halska świadczy usługi pośrednictwa w zakresie transakcji kupna i sprzedaży mieszkań w Oświęcimiu. W asortymencie mamy lokale jedno, dwu – lub trzypokojowe, które z łatwością dopasujesz do swoich potrzeb. Oferujemy nieruchomości umieszczone zarówno na parterze lub piętrze. Jeśli zainteresowała Cię któraś z nich, zwróć się do nas, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Lokale dopasowane do Twoich potrzeb

Oferujemy mieszkania na sprzedaż, które nie wymagają generalnego remontu. Jeśli jednak chcesz je wyposażyć w sposób, który spełnia Twoje marzenia, możesz sięgnąć po lokale na sprzedaż, w których nie tylko nie ma mebli, ale które potrzebują gruntownej renowacji. Dzięki temu pomalujesz ściany i położysz podłogi tak, jak Ci to najbardziej odpowiada.

Proponujemy mieszkania na sprzedaż znajdujące się w mniejszych, małopolskich miejscowościach takich jak m.in. Brzeszcze. Są idealne dla każdego, kto potrzebuje spokoju na co dzień. Co ważne, są to nieruchomości dobrze skomunikowane z resztą miasta, w pobliżu infrastruktury takiej jak przedszkola, szkoły, apteki, sklepy spożywcze czy przychodnie. Dzięki temu z łatwością zawieziesz swoje dziecko na lekcje czy zrobisz potrzebne zakupu i nie stracisz dużo czasu.

Spędzaj czas tak, jak chcesz!

Dostępne tu mieszkania na sprzedaż mają różne udogodnienia – balkon, piwnicę czy przestronny przedpokój, w którym zmieścisz swoje buty czy zimowe kurtki. Warto dokładnie przyjrzeć się naszym ofertom i wybrać taki lokal, który sprawi, że Twoja codzienność będzie przyjemniejsza. Chcesz odpoczywać na powietrzu, nie wychodząc z domu? Balkon to coś dla Ciebie! A może masz dużo rzeczy, które potrzebujesz przechować? Sięgnij po lokum z piwnicą!

Oferujemy swoją pomoc w zakresie wyboru nieruchomości spełniającej wymogi nabywcy oraz przeprowadzamy klienta przez każdy etap transakcji kupna-sprzedaży, aż do finalnego wydania lokalu w użytkowanie.

Zakup mieszkania

W zależności od tego, w jakim celu nabywca decyduje się na zakup lokalu mieszkalnego, kryteria wyboru mogą być bardzo zróżnicowane. Nieruchomość może zostać kupiona w celach inwestycyjnych, bądź też by zaspokoić własne potrzeby mieszkaniowe. W przypadku tzw. mieszkań pod wynajem najważniejsza jest lokalizacja - dostęp do komunikacji miejskiej, infrastruktura usługowo-handlowa, względnie bliskość szkoły, wyższej uczelni, dużej korporacji. W sytuacji, gdy klient poszukuje nieruchomości dla siebie, wymagania i oczekiwania są dużo wyższe i bardziej sprecyzowane. W początkowej fazie poszukiwań wymarzonego mieszkania, należy sobie odpowiedzieć na podstawowe pytania. Stylowa kamienica, czy nowoczesny wieżowiec? Parter z dostępem do ogródka, czy wysokie piętro z rozległym widokiem na miasto? Zamknięta kuchnia czy aneks? Łazienka z wanną, czy z kabiną natryskową?

Biuro Nieruchomości Halska oferuje swoją pomoc w poszukiwaniach mieszkania, dzięki czemu nabywca nie musi tracić czasu i energii na błądzenie w gąszczu ogłoszeń. Na podstawie sprecyzowanych wytycznych nasz pośrednik jest w stanie przedstawić szeroką ofertę sprzedaży lokali mieszkalnych, w której klient na pewno znajdzie nieruchomość, która w pełni spełni jego oczekiwania.

Sprzedaż mieszkania

Przystępując do sprzedaży lokalu mieszkalnego, pierwszym krokiem, jaki należy uczynić, jest zamieszczenie ogłoszenia. Anons napisany nieumiejętnie nie wzbudzi zainteresowania. Bywa też tak, że ginie pośród setki innych ogłoszeń o podobnej treści, oferujących sprzedaż nieruchomości o zbliżonych parametrach. Często sprzedający nie potrafi umiejętnie przedstawić walorów swojej oferty, która dzięki nim miałaby szansę wyróżnić się na tle innych, a równocześnie zostać zauważona przez osoby zainteresowane. A jeśli znajdzie się już potencjalny nabywca, może się okazać, że po obejrzeniu lokalu traci zainteresowanie. Dlaczego tak się dzieje? Otóż diabeł tkwi w szczegółach.

Pośrednicy Biura Nieruchomości Halska posiadają duże doświadczenie zarówno w zakresie chwytliwej, a zarazem skutecznej reklamy, która jest w stanie osiągnąć szeroki zasięg, wykraczający poza miasto, jak i w przygotowaniu mieszkania przed obejrzeniem go przez potencjalnego nabywcę. Przekażą, jak przygotować każde pomieszczenie - co się w nim powinno znaleźć, a czego w nim absolutnie nie powinno być. Samodzielnie dokonają prezentacji nieruchomości, aby jak najlepiej przedstawić atuty nieruchomości i zainteresować potencjalnego inwestora.

Zarówno kupno, jak i sprzedaż mieszkania to transakcja, której nie dokonuje się często. Warto zatem wszelkie formalności oddać w ręce specjalistów, którzy załatwią niezbędną dokumentację, pomogą w negocjacjach i sprawnie przeprowadzą całe przedsięwzięcie.

Zapraszamy do współpracy.