Obiekty

Jesteś zainteresowany lokalem użytkowym na terenie Oświęcimia? Wybór odpowiedniego lokalu dla naszej firmy może się okazać nie lada wyzwaniem. Jednak z pomocą agentów biura nieruchomości Halska, cały procesów wyboru odpowiedniego lokalu dla naszej działalności będzie przyjemnością. Podzielimy się naszą wiedzą i na podstawie wymagań, przygotujemy najlepsze rozwiązanie. Sprawdź naszą ofertę Lokali na sprzedaż w Oświęcimiu.

490,00 m2   34,69 zł /m2
BW-1819
Oświęcim
17 000 zł

Obiekty na wynajem

Obiekty na wynajem

Wynajem obiektu

Niezależnie od tego, w posiadaniu jakiego obiektu klient, doradcy Agencji Nieruchomości Halska skutecznie poprowadzą go przez dostosowanie obiektu, jego modernizację i maksymalne zwiększenie jego atrakcyjności na rynku. Im większy obiekt, tym większy zysk. Ważne jest jednak, aby był maksymalnie funkcjonalny, komfortowy i możliwie jak najbardziej atrakcyjny dla przyszłych pensjonariuszy. Oczywistą kwestią jest zadbanie o odpowiednią ilość łazienek i aneksów kuchennych, odpowiednio wyposażonych, schludnych i wykończonych z dbałością o każdy szczegół. Obecność dodatkowych atrakcji będzie nie lada atutem - dodatkowe pomieszczenia przeznaczone na sale konferencyjne, sale bankietowe, restauracje, kafeterie, drink-bary, basen, saunę. To wszystko bezdyskusyjnie zwiększa atrakcyjność obiektu, a - co za tym idzie - koszty jego wynajmu (co w sumie jest tu najważniejsze).Oprócz funkcjonalności, atrakcyjności, lokalizacji, nie należy zapominać o spełnieniu podstawowych wymogów budowlanych, sanitarnych oraz przeciwpożarowych.Kwestią nie podlegającą dyskusji jest również zapewnienie przestronnego parkingu dla gości obiektu.

Najem obiektu

Najem obiektu

W Oświęcimiu możemy zaoferować szeroką ofertę lokali usługowych i handlowych oferowanych do wynajmu. Wynajmujący nie zawsze zdają sobie sprawę, jakie formalności należy załatwić, przed przystąpieniem do umowy. Fachowa pomoc doradców Biura Nieruchomości Halska gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz zadowolenie obu stron umowy najmu.

W Oświęcimiu, Agencja nieruchomości Halska jest wiodącym doradcą w zakresie pośrednictwa i pomocy w zakresie zawierania umów najmu obiektów turystycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej branży i możemy się poszczycić rzeszą zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy.

Ewelina Halska
POŚREDNIK NIERUCHOMOŚCI LIC. NR 10891