Domy na sprzedaż

Ogłoszenia z nagłówkami 'Sprzedam dom Oświęcim', 'Dom na sprzedaż Oświęcim' cieszą się coraz większym zainteresowanie. Własny dom to świetny wybór, nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale dla wszystkich, którzy cenią sobie większą przestrzeń i prywatność. Jeżeli szukasz określonego domu, warto skorzystać z usług zaufanego biura nieruchomości które przedstawi nam tylko i wyłącznie oferty spełniające nasze wymagania.

181,47 m2   2 286,88 zł /m2
DS-2199
Chełmek (gw), Bobrek
415 000 zł
100,00 m2   5 990,00 zł /m2
DS-2179
Chełmek (gw), Bobrek
599 000 zł

Domy na sprzedaż

Nasza firma oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie kupna oraz sprzedaży domów w rejonie miasta Oświęcim oraz okolicach. Nasi doradcy służą pomocą na każdym etapie transakcji - od znalezienia najlepszej oferty kupna bądź sprzedaży, poprzez sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości i pomocy w załatwieniu niezbędnych dokumentów, na sfinalizowaniu umowy kupna-sprzedaży kończąc.

Zakup domu

Kupno domu jest bardzo poważną decyzją - nieruchomość będziemy wszak użytkować i zamieszkiwać w niej przez wiele lat. Przed zakupem warto zatem rozważyć wiele kwestii. Budynek wolnostojący, bliźniak, czy może dom w zabudowie szeregowej? Stan surowy, czy wykończony dom, gotowy do zamieszkania? Bungalow, czy jednak budynek piętrowy lub z poddaszem użytkowym? Wielki zadrzewiony teren wokół, czy też skromny ogródek? Opcji jest wiele. Różne bywają też oczekiwania i preferencje nabywcy. Zatem warto skorzystać z usług doświadczonego doradcy z Biura Nieruchomości Halska, który - w oparciu o sprecyzowane kryteria klienta - pomoże odnaleźć ten jeden, jedyny dom w dobrej lokalizacji – Oświęcim jest świetnym miejscem do osiedlenia się i oferuje wiele możliwości.

Wbrew pozorom przyszły nabywca nie zawsze dokładnie wie, jakiej konkretnie nieruchomości poszukuje. Ma jedynie wizję swojego wymarzonego domu, który powinien maksymalnie spełnić jego potrzeby i oczekiwania. W Oświęcimiu jest wiele pięknych nieruchomości oferowanych na sprzedaż. Nasza firma oferuje profesjonalną pomoc zarówno w wyborze domu, jak i działki, na której jest on usytuowany - niezwykle ważną sprawą jest na przykład usytuowanie budynku i podjazdu względem stron świata, odległość od zabudowań sąsiada, czy też intensywność nasłonecznienia ewentualnego tarasu. Ogromnie ważną rolę ogrywają również przyszłe koszty eksploatacyjne.

Sprzedaż domu

Dla potencjalnego nabywcy nieruchomości bardzo istotnym faktem - pomijając uroki Oświęcimia i jego bezpośredniego sąsiedztwa - może być na przykład obecność kominka w salonie, balkonu, czy też przestronnego tarasu. Ktoś inny z kolei zachwyci się słonecznym poddaszem, dodatkowo doświetlonym oknami połaciowymi. Kolejny zainteresowany doceni energooszczędną instalację grzewczą. Oferta sprzedaży domu powinna przede wszystkim podkreślać jego główne zalety.

Przyjmując zlecenie sprzedaży, doradca Biura Nieruchomości Halska przede wszystkim udzieli pomocy w optymalnej wycenie nieruchomości oraz podpowie, jakie jej atuty należy uwzględnić w ofercie i jak skutecznie zachęcić osoby poszukujące dla siebie domu. Na etapie prezentacji dodatkowo doradzamy, jak przygotować i uatrakcyjnić wnętrza oraz o jakie szczegóły zadbać przed wizytą potencjalnego przyszłego właściciela.

Transakcja kupna - sprzedaży

Biuro Nieruchomości Halska przede wszystkim stawia na jakość i wysoce pojęty profesjonalizm. Swoim klientom towarzyszymy i doradzamy na każdym etapie kupna - sprzedaży nieruchomości. W oparciu o swoje doświadczenie i na bieżąco aktualizowaną wiedzę na temat rynku nieruchomości w rejonie naszej działalności, ustalamy faktyczną wartość rynkową domu, a następnie pomagamy w ewentualnych negocjacjach, dbając o to, by zarówno strona kupująca, jak i sprzedająca, była usatysfakcjonowania zawarciem transakcji.

Kupno domu to bardzo często decyzja na całe życie. Warto więc w tej kwestii zaufać specjalistom. Zapraszamy do współpracy.