Nieruchomości na sprzedaż

67,07 m2   6 843,60 zł /m2
MS-2392
Oświęcim, Centrum
459 000 zł
Nowa oferta
5 678,00 m2   77,49 zł /m2
GS-2391
Chełmek (gw), Bobrek
440 000 zł
54,45 m2   7 254,36 zł /m2
MS-2389
Oświęcim, Osiedle
395 000 zł
Nowa oferta
44,40 m2   5 630,63 zł /m2
MS-2386
Oświęcim
250 000 zł
87,00 m2   1 839,08 zł /m2
DS-2385
Chełmek (gw), Bobrek
160 000 zł
Nowa oferta
4 415,00 m2   49,60 zł /m2
GS-2384
Osiek, Głębowice
219 000 zł
Nowa oferta
620,00 m2   317,74 zł /m2
GS-2383
Oświęcim
197 000 zł
Nowa oferta
1 195,00 m2   138,08 zł /m2
GS-2382
Oświęcim
165 000 zł
Nowa oferta
1 159,00 m2   142,36 zł /m2
GS-2381
Oświęcim
165 000 zł