Nieruchomości na sprzedaż

Nowa oferta
63,08 m2   6 499,68 zł /m2
MS-2414
Oświęcim
410 000 zł
139,00 m2   1 798,56 zł /m2
DS-2412
Osiek, Głębowice
250 000 zł
Nowa oferta
1 362,00 m2   113,80 zł /m2
GS-2411
Brzeszcze (gw), Skidziń
155 000 zł
Bez prowizji
45,92 m2   7 600,17 zł /m2
MS-2410
Oświęcim, Zasole
349 000 zł
Bez prowizji
87,05 m2   9 132,68 zł /m2
DS-2408
Oświęcim (gw), Harmęże
795 000 zł
Bez prowizji
19 744,00 m2   253,24 zł /m2
GS-2407
Chełmek
5 000 000 zł
Bez prowizji
1 895,00 m2   260,69 zł /m2
GS-2406
Chełmek
494 000 zł
55,84 m2   12 088,11 zł /m2
MS-2405
Oświęcim
675 000 zł
Nowa oferta
57,56 m2   5 906,88 zł /m2
MS-2404
Oświęcim
340 000 zł