Nieruchomości na sprzedaż

143,52 m2   6 410,26 zł /m2
DS-2403
Oświęcim, Osiedle
920 000 zł
241,77 m2   2 973,90 zł /m2
DS-2401
Brzeszcze
719 000 zł
79,00 m2   8 500,00 zł /m2
MS-2400
Oświęcim
671 500 zł
199,00 m2   5 904,52 zł /m2
DS-2399
Oświęcim (gw), Babice
1 175 000 zł
61,74 m2   10 204,08 zł /m2
MS-2398
Oświęcim
630 000 zł
119,00 m2   4 453,78 zł /m2
DS-2397
Oświęcim
530 000 zł
105,86 m2   5 242,77 zł /m2
DS-2396
Oświęcim (gw), Poręba Wielka
555 000 zł
83,90 m2   6 185,94 zł /m2
MS-2395
Oświęcim
519 000 zł
Nowa oferta
2 732,00 m2   170,00 zł /m2
GS-2393
Oświęcim, Stare Stawy
464 440 zł