Nieruchomości na sprzedaż

Nowa oferta
882,00 m2   136,05 zł /m2
GS-2380
Osiek
120 000 zł
Nowa oferta
909,00 m2   132,01 zł /m2
GS-2379
Osiek
120 000 zł
Nowa oferta
1 305,00 m2   91,19 zł /m2
GS-2378
Brzeszcze (gw), Jawiszowice
119 000 zł
Nowa oferta
1 486,00 m2   60,57 zł /m2
GS-2377
Oświęcim (gw), Włosienica
90 000 zł
202,40 m2   2 569,17 zł /m2
DS-2376
Oświęcim (gw), Poręba Wielka
520 000 zł
116,38 m2   3 858,05 zł /m2
DS-2375
Chrzanów (gw), Balin
449 000 zł
907,00 m2   93,72 zł /m2
GS-2374
Oświęcim (gw), Poręba Wielka
85 000 zł
Nowa oferta
914,00 m2   93,00 zł /m2
GS-2373
Oświęcim (gw), Poręba Wielka
85 000 zł
3 898,90 m2   897,69 zł /m2
HS-2367
Oświęcim, Dwory Pierwsze
3 500 000 zł